Історія

Мета нашої компанії – пропозиція широкого асортименту товарів та послуг при постійно високій якості обслуговування..

Історія компанії

Історія найбільшої української компанії «Сузір’я» в сфері зообізнесу. Те, як компанія «Сузір’я» почала своє існування, процес розвитку та досягнення за роки свого існування.


1993
Як все починалось?

Компанія була створена в 1993 році Сергієм і Тетяною Потаповими. З самого її заснування компанія прагнула до того, щоб зробити товари для домашніх тварин доступнішими, асортимент різноманітнішим, а догляд простішим і комфортнішим як для власників, так і для самих тварин. Група компаній «Сузір'я» почала свою роботу з роздрібної точки товарів для тварин і першим став магазин в центральному кінотеатрі міста, який називався «У Кіса».

1994
Перша власна торгова марка

В 1994 році активно розвивається імпорт товарів та оптова торгівля. Але вже в 1997 році компанія створює свою торгову марку – «Природа», яка на даний момент вже являється найбільшим українським виробником товарів для домашніх тварин. Продукція ТМ «Природа» активно увірвалася на ринок і з кожним роком розширює, оновлює та вдосконалює свій асортимент. В 2005 році ТМ «Природа» нагороджується Дипломом «якості третього тисячоліття» (Міжнародний Академічний Рейтинг «Золота Фортуна») і в 2009 році відмічена сертифікатом «Експортер року». З 2007 року ТМ «Природа» експортує свою продукцію до Білорусі, Молдови, Азербайджану.

1999

Найбільший дистриб'ютор

Крім свого виробництва, компанія «Сузір'я» поширює і робить прямі поставки таких всесвітньо відомих брендів, як Tetra, Gimborn, Vitacraft, Trixie, Juwel, Hagen, Brit, AquaEl, 8in1, Canina та ін.

Будучи вже професіоналами і знавцями домашніх тварин та всього, що з ними пов’язано, в 1999 році група компаній випускає першу передачу своєї телепрограми «Для маленької компанії», де ділиться своїм досвідом та новинками в сфері догляду за нашими маленькими домашніми улюбленцями. Духовним наставником цього проекту стала Поліна Кошарна, донька Тетяни та Сергія Потапових.

2004

Набувши досвіду в роздрібній торгівлі, в 2004 році компанія «Сузір’я» під керівництвом Поліни Сергіївни створює свою мережу зоомаркетів MasterZoo. Зараз це найбільша (більше 80 магазинів!) національна мережа зоомаркетів в Україні. MasterZoo – це не тільки величезний асортимент товарів для тварин, це і консультації спеціалістів, і виставки-продажі, і конкурси, і дефіле тварин.

Являючись найбільшим дистриб'ютором товарів для домашніх тварин на території України, група компаній «Сузір’я» спроможна забезпечити товарну наповненість зоомагазину будь-якого рівня, від економ до супер-преміум класу. Відділ маркетингу та бренд-менеджери регулярно проводять навчальні семінари, здійснюють рекламну підтримку, організовують поїздки на заводи європейських виробників. Вигідною перевагою являється безкоштовна щотижнева доставка товару у всі регіони України.


Група компаній "Сузір'я" сьогодні:

 • це дистрибуція світових брендів, власне виробництво та колосальний досвід в роздрібній торгівлі;
 • більш ніж 900 працівників;
 • більш ніж 1 500 м2 адміністративно-офісної площі;
 • більш ніж 10 000 м2 складської площі;
 • більш ніж 10 500 м2 виробничих потужностей;
 • більш ніж 15 000 найменувань товарів;
 • щоденні доставки в більш ніж 2000 магазинів та торгових точок;
 • професійна команда з регіональними обов’язками та регіональні команди в найбільших містах України;
 • річний бюджет з маркетингу для розвитку ринку;
 • програми підтримки для наших клієнтів;
 • національна телепрограма про догляд за домашніми тваринами;