Статті

Мета нашої компанії – пропозиція широкого асортименту товарів та послуг при постійно високій якості обслуговування..

Група компаній «Сузір'я» завжди в центрі подій в сфері зооіндустрії, тим більше, якщо ця подія такого величезного масштабу як АкваТераШоу.


На просторах інтернету все частіше зустрічаються відгуки про вдалі стартапи, які розглядають продаж кормів для тварин.
Основний їх посил? Що потрібно враховувати? Що не лежить на поверхні? Все, що має знати починаючий підприємець.

На сьогодні категорійний менеджмент – випробуваний інструмент, що дозволяє ефективно управляти асортиментом і продажами в магазині. Пропонуємо Вам впровадити основні його принципи і в продажі зоотоварів.

Наявність екзотичних тварин на стійках - мода чи показник справжня прикраса будь-якого зоомагазину високого рівня? Правильний підхід до утримання стійки з екзотами у Вашому зоомагазині.


Чому ми розміщуємо дрібних гризунів на нижній ярус кліток в зоомагазині? Секрети правильного зовнішнього вигляду кліток для дрібних і великих гризунів.


Як визначити чи добре організована експозиція птахів в зоомагазині? Чи потрібно поміщати іграшки в клітки з птахами? Ці та інші важливі питання по успішному продажу різних видів птахів Ви дізнаєтеся в цій статті.


Дана стаття - це не лише путівник по створенню красивої і правильної атмосфери в зоомагазині, а й наочна інструкція по «вдалій» розстановці різної продукції в сфері акваріумістики з метою вигідно надати свій товар на полицях.


Тварини в зоомагазині - його візитна картка і один з головних критеріїв рівня самого магазину. Як будь-яка група товарів, тварини повинні бути грамотно представлені і мати оптимально широкий асортимент.


Наведена нижче інформація актуальна в розрахунку на формування зоомагазину преміум-класу або високого медіум-класу. Для забезпечення такого рівня зоомагазину повинні бути дотримані деякі вимоги.