0 800 21 82 99 feedback@suziria.ua
Укр
Академія
Новини і блогBrit Care – корисний для собак, дбайливий до природи
26.04.2023

Brit Care – корисний для собак, дбайливий до природи

Новини
Brit Care – корисний для собак, дбайливий до природи

Компанія VAFO Group – європейський лідер у виробництві харчових продуктів суперпреміум класу для собак і котів – нещодавно презентувала оновлену лінійку кормів для собак Brit Care.

 

Що ж спонукало виробника до «перезавантаження»? Ідея, згідно якої людина також може чогось навчитися у собак. Наприклад, любити природу. Адже песики люблять її безмежно!

 

Тому, корми з оновленої лінійки Brit Care мають не тільки переваги для підтримки здоров’я чотирилапих, а й характеристики, що демонструють відповідальне ставлення до навколишнього середовища.

 

Використання протеїнів комах в рецептурах Brit Care потребує набагато менше земельної площі (2%) та води (4%) порівняно з використанням м’яса великої рогатої худоби. Крім того, на фермах комах переробляються харчові відходи людини, що є на 100% етичним і не виділяє метану, шкідливого парникового газу.

 

На інгредієнти припадає приблизно 2/3 загального вуглецевого сліду наших продуктів. Обравши правильні інгредієнти, виробник зменшив вуглецевий слід продукту на цілих 35% порівняно з формулами з червоного м’яса.

 

Використання екологічно чистої сировини забезпечує ефективніше господарювання, збереження ресурсів і захист довкілля. Інгредієнти для Brit Care надходять від перевірених постачальників та отримані від тварин, вирощених відповідно до принципів ЄС щодо захисту і добробуту тварин.

 

Вони не містять BSE, гормонів, антибіотиків чи інших шкідливих речовин. Не використовується соя чи генетично модифіковані організми.

 

Давайте подивимося на географію походження джерел сировини.

 

КУРКА – місцеві джерела Чехії, Австрії та Німеччини.

 

КОМАХИ – комашині ферми з Нідерландів та Польщі, що забезпечують екологічні умови та низький вуглецевий слід.

 

ЛОСОСЬ – рибні господарства в Норвегії, сертифіковані ACS.

 

ЯГНЯТИНА – вирощується у вільному вигулі на зелених пасовищах Нової Зеландії та Австралії.

 

ОСЕЛЕДЕЦЬ – рибні господарства в Данії, сертифіковані ACS.

 

КРОЛИК – перевірені ЄС ферми в Італії та Іспанії, де дбають про добробут тварин.

 

ДИЧИНА – дикі та сільськогосподарські тварини з Чехії, Нової Зеландії та Італії.

 

Всі поживні якості кормів зберігає упаковка, яка повністю переробляється, з широким

спектром подальшого застосування.

 

Тепер розглянемо серії кормів, що увійшли до оновленої лінійки Brit Care.

 

  1. Brit Care Dog Sustainable

Екологічно чистий корм суперпреміум класу створений для здорового травлення, зниження стресу, покращення фізичного стану та підтримки імунітету. Підходить для всіх собак.

 

Правильне травлення має вирішальне значення для загального функціонування організму, імунітету і життєвої сили. Формула містить високозасвоювані білки, які сприяють здоров’ю травного тракту, оптимальній фізичній формі та позитивно впливають на ріст м'язів. Збагачена пробіотиками, вона сприяє розвитку позитивних кишкових бактерій і підвищує імунітет.

 

Зниження стресу сприяє здоровому обміну речовин і покращує загальний стан. Рецептури збагачені пустирником, відомим своєю здатністю впливати на діяльність серця. Він зміцнює серце, заспокоює нервову систему, знижує частоту серцевих скорочень.

 

Основні інгредієнти: курка, комахи, овес, пустирник, пробіотики.

 

  1. Brit Care Dog Grain-free

Беззерновий корм суперпреміум класу для підтримки гарного стану шкіри та шерсті, системи кровообігу і серця, чудового фізичного стану та міцного імунітету. Ідеальний для всіх порід собак, а також для улюбленців, які потребують особливого догляду за шерстю, оптимальної фізичної форми, та для собак з побічними реакціями на інші види кормів.

 

Шерсть та шкіра – це основний захисний бар’єр організму, а їх стан і зовнішній вигляд – достовірний показник загального здоров'я улюбленця. Основа чудового стану шкіри та шерсті –якісні й поживні білки. Жирні кислоти, а саме Омега-3 і Омега-6, допомагають організму впоратися з обмінними процесами та пригнічують запалення.

 

Формула має низький глікемічний індекс, що забезпечує достатню кількість енергії протягом дня та запобігає її накопиченню у вигляді жиру. Це сприяє оптимальному фізичному стану і запобігає ожирінню. Беззернова формула дуже приємна на смак, а також ідеально підходить для собак з чутливим травленням.

 

Основні інгредієнти: лосось, оленина, картопля, Омега-3, обліпиха, пробіотики

 

  1. Brit Care Dog Hypoallergenic

Гіпоалергенний корм суперпреміум класу з єдиним джерелом тваринного білка для профілактики алергії. Обрані джерела протеїнів не є алергенними, що зводить до мінімуму ймовірність алергічних реакцій. Корм підходить для собак з чутливим травленням, особливими потребами в харчуванні та ризиком розвитку харчової алергії. Формули збагачені пробіотиками для збалансованої мікрофлори кишечника та розторопшою, яка підтримує роботу печінки, одночасно очищаючи організм і позбавляючи його від шкідливих токсинів.

 

Приблизно 1/5 частина собак-алергіків мають побічні реакції на корм. Потрібно обирати такий корм, який не викликатиме алергії і забезпечить собаку всіма необхідними поживними речовинами. Гіпоалергенна лінійка пропонує рішення у вигляді кормів на основі неалергенних джерел білків, сформованих відповідно до розміру, віку та широкого спектру харчових потреб собак. Функціональні інгредієнти корму пригнічують реакції, що розвиваються, очищають і розслабляють організм, а також сприяють нормальному та здоровому обміну речовин.

 

Корм містить ретельно відібрані джерела тваринного білка для профілактики алергічних реакцій. Як правило, неалергенні білки багаті незамінними амінокислотами, мають менший вміст жиру та допомагають зберегти м'язи і тканини в чудовому стані.

 

Обмежена кількість інгредієнтів у пропорціях, які забезпечують відмінну якість харчування з мінімальним ризиком алергічних реакцій. Інгредієнти було обрано на основі їхніх високих смакових якостей для собак.

 

Основні інгредієнти: ягня, кролик, лосось і оселедець, рис, розторопша, пробіотики.

 

З поміж кормів Brit Care Dog можна обрати корм для собаки будь-якого віку та з будь-якими потребами. Ці корми – ідеальне рішення для власників, які дбають про здоров’я песиків і про нашу планету.