0 800 21 82 99 feedback@suziria.ua
Укр
Академія
Новини і блогCunipic Alpha Pro – меню для здорових і життєрадісних гризунів
20.04.2023

Cunipic Alpha Pro – меню для здорових і життєрадісних гризунів

Новини
Cunipic Alpha Pro – меню для здорових і життєрадісних гризунів

Серед власників домашніх улюбленців дуже багато тих, хто віддав своє серце гризунам – хом’якам, морським свинкам, мишам, кроликам. Утримання цих милих пухнастиків дійсно має низку переваг, адже вони не потребують багато простору, спокійніші за пернатих, але набагато контактніші в порівнянні з рибками.

 

Доглядати за гризунами доволі простіше, ніж за котами чи собаками. Але і тут є свої особливості. Наприклад, недостатня активність улюбленця загрожує набором зайвої ваги, нестача чи надлишок кальцію в раціоні може спричинити захворювання нирок. Дуже часто ці кумедні звірятка під час їжі вибирають з кормової суміші тільки найсмачніші інгредієнти, що може обернутися дефіцитом поживних речовин і подальшими хвороби. На щастя, уникнути таких потенційних загроз можна завдяки відповідальному вибору раціону для домашнього улюбленця.

 

Щоб не турбуватися про добробут гризунчика, рекомендуємо зупинити вибір на кормах і ласощах Cunipic серії Alpha Pro.

 

Корми Alpha Pro виготовляються за допомогою низькотемпературної екструзії.

 

Які переваги це дає? У процесі виготовлення відбувається мінімальна втрата вітамінів та амінокислот і підвищується коефіцієнт стійкості крохмалю. Останнє означає, що крохмаль не розщеплюється в тонкому кишечнику, а досягає товстого кишечника, де стає їжею для корисної мікрофлори. Це покращує травлення і сприяє профілактиці ожиріння.

 

Чим раціони Cunipic Alpha Pro відрізняються від інших?

 

- Система «все в одному».

Тобто кожна гранула містить необхідні інгредієнти, щоб улюбленець отримував усі корисні елементи, уникаючи дефіциту поживних речовин.

 

- Беззернова рецептура.

Низький вміст простих вуглеводів є чудовою профілактикою ожиріння.

 

- Збалансований вміст кальцію та ідеальний вміст фосфору.

Експерти рекомендують співвідношення кальцію та фосфору – 1,5:2,0, щоб запобігти захворюванням, спричиненим нестачею або надлишком кальцію. Alpha Pro містить достатню та збалансовану кількість цих елементів для кожного виду гризунів.

 

- Низький вміст жиру.

Корм Alpha Pro містить ідеальну кількість жиру для кожного виду гризунів. Він походить із джерел, багатих незамінними жирними кислотами Омега-3 і Омега-6.

 

- Високий вміст сіна Тимофіївки та клітковини.

Ці компоненти не лише покращують роботу шлунково-кишкового тракту, а й сприяють сточуванню зубів, зменшуючи ймовірність неправильного прикусу.

 

- З пребіотиками.

Alpha Pro містить два типи пребіотиків: резистентний крохмаль (RS) та фруктоолігосахариди (FOS). Вони сприятливо впливають на організм, зменшують ризики виникнення дисбактеріозу, діареї, знижують рівень холестерину.

 

Обирайте правильний раціон для пухнастика, щоб улюблений гризунчик завжди милував своєю бадьорістю!

 

Дізнатися більше про продукти Cunipic Alpha Pro