0 800 21 82 99 feedback@suziria.ua
Укр
Академія
Новини і блогTetra Pond Sticks – оптимальний раціон для ставкових риб
07.04.2023

Tetra Pond Sticks – оптимальний раціон для ставкових риб

Новини
Tetra Pond Sticks – оптимальний раціон для ставкових риб

Природа вже пробудилася від зимової сплячки, а отже, саме час відроджувати життя в садовому ставку. Це дуже відповідальний період для власників декоративних водойм. Адже ставок є окрасою садиби, місцем де збирається сім’я і друзі, гордістю його господарів, тому в підготовці водойми до сезону не може бути дрібниць. Важлива кожна деталь.

 

Сьогодні поговоримо про годування риб.

 

Після зими підводним мешканцям потрібно відновлюватися, бо холодний період послабив їхній імунітет. Весною риби потребують поживного, легкозасвоюваного раціону, який містить усі необхідні корисні елементи.

 

Найкращим вибором стане корм Tetra Pond Sticks. Це повноцінний корм для щоденного годування будь-яких видів ставкових риб. Він виготовлений із легкозасвоюваних інгредієнтів преміум якості. Оптимальний склад поживних речовин забезпечує біологічно збалансоване харчування. Tetra Pond Sticks містить необхідні корисні речовини, мікроелементи, вітаміни та каротиноїди. Ці складники сприяють збалансованому харчуванню, здоровому росту, зміцненню імунної системи та яскравості забарвлення.

 

Ще одна перевага такого корму – він дуже добре перетравлюється, тому вода менше забруднюється.

 

А яка ж насолода – годувати риб прямо з рук! Хай як спекотно на вулиці, біля водойми завжди прохолодно. Ви берете Tetra Pond Sticks, зручно вмощуєтеся на березі ставка, а у воді вас уже чекають рибки-вихованці.

 

Обирайте корм Tetra Pond Sticks для щоденного раціону своїх рибок і насолоджуйтеся їхньою бадьорістю та чарівним зовнішнім виглядом!

 

Зараз є чудова нагода придбати цей корм з додатковою вигодою – до 25% безкоштовно!