0 800 21 82 99 feedback@suziria.ua
Укр
Академія
Новини і блогДитячий конкурс аквадизайну «Aqua Fan Kids»
22.09.2019

Дитячий конкурс аквадизайну «Aqua Fan Kids»

Соціальні проєкти
Дитячий конкурс аквадизайну «Aqua Fan Kids»

«Aqua Fan Kids» — конкурс, завдання якого полягало у створенні власного дизайну в акваріумі. Коли ми започаткували цей проєкт, то й не підозрювали, як багато юних українців та українок захоплюються таємницями підводного світу.

З організацією та проведенням нам завжди допомагали бренди, що розумілися на акваріумістиці: «Tetra», ТМ «Природа» і ТМ «AquaEl».Потенціал діток-учасників просто вражав. Тому ми вирішили розвиватися далі та йти до школи — шукати нові таланти й майбутніх акваріумістів. Так конкурс «Aqua Fan Kids» перетворився на Всеукраїнську програму популяризації акваріумістики серед дітей. Наша команда відвідувала навчальні заклади та проводила там майстер-класи, під час яких дітки із задоволенням допомагали наповнювати життям звичайну скляну ємність.

 

Найактивніші одержували подарунки від партнерів, кожна школа — акваріум, який був запущений разом із дітками. А учасники майстер-класів отримували можливість познайомитися і захопитися одним із найцікавіших хобі.

 


Ми впевнені, що в майбутньому ще почуємо від зірок акваріумістики спогади, які будуть починатися зі слів: «Колись у нашій школі показували, як запустити акваріум…»