0 800 21 82 99 feedback@suziria.ua
Укр
Академія
Новини і блогВишиванки для улюбленців від Pet Fashion
15.05.2023

Вишиванки для улюбленців від Pet Fashion

Новини
Вишиванки для улюбленців від Pet Fashion

Підтримавши тренд, напередодні Всесвітнього дня вишиванки, який святкують 18 травня, дизайнери бренду Pet Fashion створили етноколекцію зручних футболок з термоаплікацією-вишиванкою та вишитих сорочок з лляної тканини для домашніх улюбленців. Так кожен власник мопсів, біглів, спанієлей та інших маленьких порід песиків може створити патріотичний образ в трендових кольорах цього року для свого чотирилапого друга.

 

«Сьогодні українська вишиванка є у багатьох світових лідерів та голлівудських зірок, видатних спортсменів та музикантів, які підтримують Україну. Вишита сорочка — це символ єдності української нації та зв’язок поколінь, символ родинної любові та вірності. Тож ми створили етноколекцію в патріотичному стилі й для наших хвостиків, адже вони є невід’ємною частиною наших родин», — ділиться Поліна Кошарна, співвласниця і голова наглядової ради компанії Suziria Group, до складу якої входить бренд Pet Fashion.

 

У бренду є власне виробництво, на якому відшивають нову колекцію не лише для України, а й під запит для закордонних ринків. Зокрема, колекція буде представлена на одній з найбільших міжнародних конференцій зооринку ZOOMARK International, яка пройде 15-17 травня в Болоньї, Італія.

 

Також Pet Fashion вже працює над майбутньою етноколекцією одягу в партнерстві з відомим українським брендом вишитих сорочок, щоб створити парний образ для хвостиків та їхніх власників.

 

«Українське — це стильно!» Зараз це знають в усьому світі.