0 800 21 82 99 feedback@suziria.ua
Укр
Академія
Новини і блогMaster Cat
29.11.2019

Master Cat

Соціальні проєкти
Master Cat

Ми знаємо все про котиків і вміємо цінувати їхню красу. Тож не дивно, що наш проєкт міжнародний чемпіонат MasterCat став однією з найвідоміших виставок котів в Україні. Усе завдяки інтернаціональному складу експертів та учасників. 

 

З кожним роком наші чотирилапі учасники ставали все кращими, але незмінним завжди залишався формат MasterCat — визначна подія у фелінологічному світі та чудове сімейне свято для відвідувачів.

Зимова виставка котячої краси «Master CAT» відбулася 14-15 грудня 2019 р. Міжнародний чемпіонат «Master CAT» проходив на новій локації, та оновилося не тільки місце проведення. Організатори заходу кажуть: «Котячий рух в Україні трансформується, а з ним на нас чекає новий етап розвитку «Master CAT». Почалося нове дихання, прийшли зовсім нові обличчя з якими цікаво працювати».


Ще однією особливістю зимової виставки стала велика кількість котів породи мейн-кун. Вони, як і всі учасники «Master CAT», були високого класу та створювали гідну конкуренцію.

Окремої уваги заслуговує суддівська колегія. Вона складалась з професійних і вимогливих експертів міжнародного класу:
Pascal Pobe, France (A/B WCF), Svitlana Sivitska, Ukraine (A/B WCF), Tatyana Diatschuk, Ukraine (A/B, WCF), Tatyana Potapova, Ukraine (A/B, WCF).

Традиційно, під час чемпіонату працювали творчі майстерні для дітей, та відбувся конкурс глядацьких симпатій.
Виставка котів – свято для усієї сім’ї. Тут можна познайомитися з новими породами і дізнатися більше про уже знайомі.
Запрошуємо Вас відвідати наступну виставку «Master CAT»